Üdv. Székelyudvarhelyröl,
Tiztelt uram meg van az infra távcsö és mennyi az ára?
Tisztelettel
W.Péter
#61320 - Zoli
2011-02-08 20:54:41
Olcsóbb éjjellátó csere érdekli (nem bovli )Zoli
#10480 - Horváth László
2009.02.01 - 14:49
Üdv. Látom ennek a Kiss Péternek ez valami rögeszméje beleírni a mások hirdetéseibe. Csak azt nem értem, hogy miért álnéven írja ezeket a szépen megfogalmazott mondatokat? Miért nem vállalja az igazi nevét? Van egy tippem!