| #78719 - Feladó / #78638 válasza |
2012-05-10 17:11:55 |
|
| Üdvözlöm!
Ha tudna esetleg képet és méreteket
küldeni, úgy tudnék rá árat mondani.
Üdvözlettel :Helmrich Zoltán |
|
| |
| #78638 - Toth János |
2012-05-07 21:04:31 |
|
| Üdvözlöm.
Egy Blaser formáju kés elkészitése önnél mennyibe kerül ill tudja e vállalni.Ezt rozsdamentes acélbol, és sötét erezett fábol készült nyéllel gondolom, valami szép anyagbol.Bör tokkal együtt.
Válaszát köszönöm.üdv:T.J |
|
| |
| #59848 - Asztalos norbert |
2011-01-19 21:29:25 |
|
| Menyi az ára egy ilyen késnek? |
|
| |
| #59631 - Feladó / #59383 válasza |
2011-01-16 15:18:50 |
|
| Tisztelt Tábori Úr!
Sajnos csontfûrész fogazást nem tudok
készíteni.
Tisztelettel:Helmrich Zoltán |
|
| |
| #59383 - Tábori István |
2011-01-12 16:43:55 |
|
| Hello azt szeretném kérdezném hogy tudna -e olyan kést mint ami a képen van kés ugyan olyat csak a másik felére
a pengének csont fürész fogakat csinálni? |
|
| |
| #31575 - Feladó / #31527 válasza |
2009-11-03 20:17:23 |
|
| Sajnos még most sem értem. A képen látható kés 16 000 Ft, 10 000 Ft-ért nincs kés. |
|
| |
| #31527 - Joco |
2009-11-03 13:56:09 |
|
| Menyiért adja egy 10 ezres |
|
| |
| #31515 - Feladó / #31239 válasza |
2009-11-03 07:49:52 |
|
| Nem értem teljesen a kérdést, legyen szíves fejtse ki! Válaszát elõre is köszönöm! |
|
| |
| #31239 - Toth joszef |
2009-10-31 22:13:43 |
|
| Meynier adjy egy 10-es |
|
| |
| #17489 - Feladó / #17253 válasza |
2009-04-22 20:30:26 |
|
| Üdvözlöm! Természetesen lehet külön pengét is rendelni, ezeket akár egyedi igény szerint is.Egyenlõre kétféle anyagom van, rozsdamentesbõl KO13-as és szénacélból s101-es. Késõbbiekben tervezem többféle anyag bevezetését is. üdvözlettel:Helmrich Zoltán |
|
| |
| #17253 - Zoli! |
2009-04-18 20:54:29 |
|
| Üdvözlöm, Zoltán!Én azt szeretném kérdezni, hogy csak pengét lehetne e
venni vagy külön azt készít e és milyen anyagból készíti a késeket?
Válaszát köszönöm! |
|
| |