
|
Ár: 0 (~0 €)
Tisztelt Vadasztarsak! Van egy vitás ügyünk, ebbe szeretném a segítségeteket kérni, hogy a vadaszati törvény mit ír, a reggeli vadászatra mikor lehet beírni ill megkezdeni ( napkelte el?tt mennyi id?vel lehet kimenni a területre ). Hol tudok utánna nézni ennek? A segítséget el?re is köszönöm!Vadász üdvözlettel!
|