
|
Ár: 8 000 (~23 €)
Smith & wesson zsebkés ami 2002-ben készült a cég 150 éves évfordulójára. A penge felületét úgy kezelték, hogy damaszkolt hatást keltsen, egyébként pedig rozsdamentes acél. A markolat anodizált alumínium gumibetéttel, ezért elég pille a súlya, zsebben nem zavaró hordani. Makulátlan, karcmentes állapot, gy?jteményi darab. dobozát, papírját, és a hozzá adott kit?z?t adom.
|