
|
Ár: 20 000 (~57 €)
Elveszett jagd terrier kutyusom!!!!!!!
nyÍregyhÁzÁn mÁrcius 19.-Én este a rÉgi dÉli temet?nÉl (kulcsÁr-, csemete utcÁnÁl) elveszett egy 8 Éves jagd terrier kan kutya!!!sima sz?r?, fekete-cser barna szÍn? (min pl. a doberman);42 cm a marmagassÁga!!!!kÉp talÁlhatÓ itt a profilomban, iwiwen, barÁtikÖrÖn!!!!aki lÁtta vagy befogta, kÉrem ÉrtesÍtsen itt, vagy az alÁbbi szÁmokon:
-70/546-6622 vagy a
-42/462-479-es számon!!!
a kutyust, csalÁdja vÁrja nagyon haza !!!!!! :'( :'( :'(
|