
|
Ár: 1 (~0 €)
Tisztelt vadasztarsak!
par hete magantelefonszamrol felkeresett egy igy utolag vadasztarsunknak nem nevezheto hernyo, hogy küldjek neki alatetet.elküldtem es ahogy ti kedves vadasztarsak igy en sem kaptam sem penzt sem alatetet vissza. tisztelt pitianer ur, Ön nem vadasz, es ne merjen meg hullajtott agancsot sem keresni mert meg az is rangon aluli, termeszetesen a hullajtott agancsak.
|