
|
Ár: 0 (~0 €)
Üdv ,eladó vagy elcserélendõ másik távcsõre a fent megnevezett céltávcsõ ,csere oka nem tudom megszokni az 1-es szálkeresztet!A távcsõ külsõsines ,látszik rajta a használat objektív lencséje karcos ,de szép a képe és sötétben is megállja a helyét!Jelenleg is fegyveren van használatba.Ha van ajánlata azt a Tozmen[kukac]citromail.hu címre várom vagy ide az apróra!Köszönöm!
|