|
|
Ár: 1 (~0 €)
Téves vásárlás miatt eladnám, gyári új Steyr Mannlicher Luxus tusámat, a tusa a nyakbiztosítós (nem SBS) fegyverekhez való. Balos tusa, jobbos rendszerû fegyverhez, ha jól tudom ezebõl csak így volt balos. A Mod M. ugye a közepes kaliber csoportot jelenti, tehát: 30-06, 7x64, .270 stb.
A tusa hibátlan, karcmentes, nekem 350 EUR-ba volt, szerintem ez jó ár egy gyári tusáért, úgyhogy ennyiért is szeretnék megválni tõle.
Továbbá eladó sorba kerüt régi céltávcsövem, egy nyugatnémet Zeiss Diatal-Z T⋇ 8x56-os bajor szálkereszttel, és külsõ sínnel. A távcsõ nem egy mai darab, a tubuson van némi kopás és karc, de a képe hibátlan. Adokhozzá egy gyári Steyr Schwenkomtage-t (alsõ és felsõ részt). Ennek a "szettnek" az ára: 95.000 forint.
Szombaton a FeHoVa-ra megyek, ha valaki meg akarja nézni, bár jobb lenne ha nem kéne visszahoznom :) akkor magammal viszem.
|