
|
Ár: 20 000 (~57 €)
December végén születtem, fajtiszta, de nem törzskönyvezett Magyar Vizsla kölyök vagyok. Már minden testvéremet elvitték,pedig kilencen voltunk, csak én maradtam anyuval kettesben.Lehet,hogy én csúnya vagyok, ezért nem kellek senkinek? Könyvem is van, amiben meglátszik hogy már az oltást is megkaptam! Ja nem mondtam, kisfiú vagyok, de egyszer férfi lesz belõlem. Ha szimpi vagyok nyugodtan hívj, úgysem én veszem fel, hanem a mostani gazdim.
|