
|
Ár: 0 (~0 €)
Tisztelt Sportárs NOVÁK Úr! nem tudom, hogy kaptál-e emailt, hogy hetente egyszer lehet hirdetni ! te erre mit sem hányva tovább fokozod a hülyeségeidet, meg hirdeted is amit nem vesz meg senkisem ! elgondolkodhatnál rajta egy kicsit? vagy már ennyi eszed sincs ?Csatlakozom a többi el?ttem tiltakozóhoz és kérem a szerkeszt? urat, hogy NOVÁK ÚR hirdetéseit automatikusan törölni szíveskedjenek ! ez tényleg elmebeteg ember !!!!!
|