
|
Ár: 0 (~0 €)
Tisztelt Vadászíjászok!
Megkerestek telefonon azzal, hogy a Gyulaj Zrt. íjjal is látogatható vadászterületén tényleg van-e felár az íjas vadászatra?
Mert egy É-magyarországi vadásztató arra való hivatkozással akart +20% felárat felszámolni, hogy ez a szokásos eljárás és többek között kiemelte, hogy a Gyulaj Zrt. vadászterületein is így van.
Megkérek minden vadásztatót, hogy kapzsiságtól vezérelve ne állítson valótlant, fõleg ne úgy, hogy azzal másnak kárt okoz!!!!
A Gyulaj Erdészeti és Vadászati Zrt. vadászterületein NEM SZÁMOLUNK FELÁRAT semmilyen vadászati mód esetében!!
Üdvözlettel:
Gálos Csaba
vadászati ágazatvezetõ
|