
|
Ár: 1 (~0 €)
Vadasztavcso.blog.hu: Míg a komolyabb éjjellátók ára gyakorlatilag semmit sem változott (sõt!), a korábban még pár képpontos felbontásban és kevésbé érzékeny érzékelõkkel is csoda számba menõ hõkameráké erõteljesen csökkent.
Amennyiben ez a tendencia folytatódik -márpedig folytatódik-, akkor a drága pénzen vásárolt XD4, XR5, DK2, DK3, stb. éjjellátók el fognak értéktelenedni. Csak és kizárólag az átlagos felbontású, hagyományos Gen2+ éjjellátókat lesz érdemes megvásárolni és tartani, illetve a feltörekvõ digitálisokat, melyek már most rengetek elõnnyel rendelkeznek az analóg társaikkal szemben. No és persze a hõkamerákat, amik gyorsan fejlõdnek, áruk pedig csökken.
A Vadász Távcsõ Blog cikke:
http://vadasztavcso.blog.hu/2015/07/18/2015-ben_ejjellato_vagy_hokamera
|