
|
Ár: 1 (~0 €)
Kicsit sem tisztelt ,,rosszmájú"hozzászóló!!!Nem tudom hogyan törted fel az internet címemet(a rendõrség már dolgozik rajt)de ennek semmi értelme,hogy a nevemben(!!!)hozzászólsz hirdetésekhez,lealázva a Tisztelt Hirdetõt!!!Gyalázatos irigy bunkó vagy!!!
|