
|
Ár: 1 (~0 €)
Tisztelt Vadásztársak!
3 éves Hannoveri Vérebemet, idõhiány miatt ingyen odaadnám olyan vadásztársnak, aki tudna vele vadászni.
A kutya jó orrú, mû csapákon szépen ment, mikor még volt idõm, de mostanában csak otthon van és ez nem egy vadászkutyának való.
Vadászüdvözlettel:
Pretz Géza
|