
|
Ár: 1 (~0 €)
Tisztelt Vadásztársak!
Annak aki olvassa a kérdéseket, válaszokat, biztosan feltûnt, hogy az utóbbi idõben okoskodó, beszólogató majmok zaklatnak minket. Volt már Jani, Tibor (itt kérek elnézést azon vadásztársaktól akiket szintén így hívnak és a normális emberek táborába tartoznak) és még ki tudja hány néven futó ökör. Most például egy "Karak" néven futó barom írogat nekünk. Persze az is lehet, hogy õ volt az említett nevek mögött is, és csak mindössze egy tetves görény változtathatja a nevét. Ez még a jobbik eset, akkor nem járványról van szó!!! Mert, hogy ez, ezek az "emberek" betegek. Szerintem több vadásztársat boldoggá tenne, ha megszûnnének ezek a nem normális levelezgetések. Éppen elég azt elviselni, hogy a magán apróhirdetéseket elnyomják a cégek hirdetései. Tehát ha valaki ismeri Karakot, küldje el orvoshoz, hátha még lehet segíteni szegényen. Amúgy rossz nevet választott, mert a mesében lévõ Karak, pozitív szerepben volt, de a fent említett "simabõrû"-re ez nem igazán mondható el. Hogy miért is írtam ezt a hirdetést. Talán azért, mert az ilyen állatoknak talán szerzek pár mérges percet, viszonozva azt a sok bosszankodást, amit néhány jó érzésû vadásztársamnak okoztak. És persze ezúton kívánok neki, nekik sok szomorúságot, bosszúságot, kudarcokat, és betegségen, tragédián kívül minden rosszat!!!
|