
|
Ár: 95 000 (~268 €)
Üdvözletem!
Keresem azt az emberkét,aki lefoglalózta a puskát több ,mint 2 hete.
Levettem a hirdetést,megkaptam a pénzt a bankszlára,de nem hív,nem tudom hívni,emailemre nem jön válasz.
Valami történt vele,vagy nem tudom.
Kérem hívjon fel ,akkor is,ha meggondolta magát,visszautalom a pénzét,nem vagyok csavargó,nincs semmi gond.Nem harapok.
Valami legyen,mert új fegyvert szeretnék venni,és kell bele az ára is,és kell a hely a szekrényben,továbbá nem szeretnék 10 fegyver fölé menni a különleges elõírások miatt.
Csak ezért eladó,semmi baja,tökéletes.
|