
|
Ár: 20 000 (~57 €)
Sziasztok! Fajtatiszta magyar vizsla kölykök vagyunk, törzskönyv nélkül. Sajnos szüleink sem törzskönyvezettek de fajtatiszták. November 15-én születtünk. Két féreghajtáson kell átmennünk. Az egyiket már megkaptuk négy hetesen. Nagyon rossz az íze. A jelenlegi gazdáink arra szoktatnak minket, hogy mindent megegyünk. (de azért a finom falatokat elõnyben részesítjük.) Mint az összes kölyökkutya, mi is szeretünk egy-két dolgot szétszedni, megrágni és eldugni. Reméljük, ez neked nem jelent nagy gondot. Közülünk már csak két kislány eladó, én és a kedvenc testvérem. Nagyon szeretünk játszani és nagyon szeretjük hogyha az emberek (nekünk még olyanok mint az óriások) játszanak velünk. Egy kis faluban élünk, Szegedtõl nem messze. (30 km-re) Ha megtetszettünk nyugodtan írj vagy hívj. A gazdánk a telefonos keresésre tud a leggyorsabban választ adni és a leghosszabban választ adni. Telefonszáma:06308615833
Üdv: Két szeretõ kis vizsla
|