|
|
Ár: 22 000 (~63 €)
Eladóvá vált a vadászós- horgászós ruházatom, mert kifogytam!
Tényleg imádtam! Kb 3 vagy 4-szer volt rajtam, aztán nagy lett rám. Túlzottan is ápolt vagyok, ráadásul télen hordtam csak, ha valakit zavar az ilyesmi. Az anyaga speciális: Egyáltalán nem susog és nem mûanyag érzetû. A víz teljesen lepereg róla, vízhatlan.
A kabátban egy meleg, polár mellény található, amit ki lehet venni és önmagában is hordható. Nagyon steril állapotban van. Tiszta szívbõl ajánlom! Kérdésükkel nyugodtan fordulhatnak hozzám írásban is és szóban is mobilon. Új ára 50ezer Ft volt!
|