
|
Ár: 1 (~0 €)
Lenne egy nagyon szép és jó Vitarám. Mazda disel.7-8literes fogyasztás. Klimás,el ablakok,központi zár, elektromos tükrök,2 tonás vonohorog,téli nyári gumi.stb.Eladásom oka hogy sajnálok vele be menni az erdöbe. Családi mindenapos használatban van. Be számitanák esetleg valami olcsobb terepjárot 5-600 ezer forintig.lényeg hogy üzembiztos legyen. Külseje nem izgat nagyon.1.4 millió az irányára
|