
|
Ár: 6 000 (~17 €)
Szeretném eladni talán egyszer használt késemet. A kés teljesen hibátlan, nem csorba nem sérült nem repedt, nem kopott.
Eladás oka hogy én maradok a jól bevált CRKT-nál.
Postázás megoldható. Képeket szívesen küldök. Személyesen átvenni, megnézni Pápán lehet.
Köszönöm hogy elolvasta a hirdetésem.
|