|
Ár: 25 000 (~71 €)
Üdv Mindenkinek!
Eladóvá vált szeretett légpuskám!! Ma hoztam meg a javításból!!
Belseje teljesen ki lett cserélve!!Nagyon erõs és pontos kis puska lett!
De viszont vannak rajta esztétikai hibák!! A Tus elején az egyik csavar
nincsen benne ezt van bilincsezve! Amúgy a másik nagyon erõsen fogja!!
Nem fogok hazudni külsõleg lehet még vele foglalkozni de a belsõ alkatrészek vadonatújak. És nem bóvlik!
Akit érdekel írjon bátran!!!
AZ ÁR IRÁNY ÁR!!!!!!!
|