
|
Ár: 1 234 (~4 €)
A "ZÕD" meg a Stucni.Tudom hogy mindenki Blaser minõséget szeretne,de egy Fég GV-vel vagy egy Gusztival is lehet eredményesen,jól vadászni.Ha van hol,és van mire vadászni.Tehát ha valakit érdekelne a 6,5mm-es kaliber tájékozódjon,annyira nem rossz mint a híre.De a 30-06 univerzálisabb az tagadhatatlan.
|