|
Ár: 130 000 (~368 €)
Eladóvá vált kihasználatlanság miatt 243 win kaliberû golyós puskám melyet 2009 ben vásároltam újonnan 2doboz lõszer lett ellõve vele és teljesen kifogástalan állapotban van, igazából szekrényben áll! kiváló lõkép és esztétika! az ár csak a fegyverre érvényes a távcsõ nem eladó! a továbbiakban bármely kérdésre szívesen válaszolok telefonon!
|