
|
Ár: 25 000 (~71 €)
Tisztelt Vadásztársak, vadgazdálkodók, eladásra kínálok 940 nm es hullámhosszon mûködõ azaz a vad számára teljesen láthatatlan gyári nem házilag tákolt fókuszálható infravetõket!
940 nm-es hullámhosszon mûködik,. fényét mind az elsõ generációs digitális éjjellátók (pl. Pulsar Recon 750,Yukon Photon, Pulsar xd850 akár 400m es táv!!!)mind a 2+(dipol 126, ps 22),és a harmadik generációs modellek is látják. Sõt a fero 51 is tökéletesen látja.Kipróbáltan!
A gyengébb típus kb 80-100 métert lát szóró távolságra tökéletes órákon keresztül nézegetheti vele a vadállományt anélkül hogy megzavarná.Ára 25000 huf (töltö, akksi, szerelék tartozék)
A nagyobbik változat kb 150-250m lát generációtól függõen. Ára 38000 huf(töltõ, akksi, szerelék , lengõkapcsoló tartozék).
Hívjon bátran hétvégén is ha nem venném fel visszahívom!
YUKON PHOTONNAL használva a közepes látótávolsága kb.200m körüli.(A photon képét kristálytisztára varázsolja)!!
A VETÕK GYÖNYÖRÛ TISZTA HOMOGÉN KÉPET ADNAK , nem olyan csíkozott, sávozott mint a lézervetõké!
Ígértem pár érdeklõdõnek ugyanilyen típusú 850nm-es tartományban dolgozó vetõt jelentem megérkezett!!További érdeklõdõknek : a 850nm-ert szinte minden infrakeresõ, vagy cél látja generációtól függetlenül és ez az a tartomány ami már nem zavarja annyira a vadat de még látható!( tartozékok u.a. ami a fenti készülékeknél) Akár 300-400m es látótáv generációtól függõen gyönyörû tiszta homogén kép!!!)Jelenleg ez is folyamatosan kapható.
Természetesen bármelyik kipróbálható nem zsákbamacska!
HÍVJON BÁTRAN HÉTVÉGÉN IS, HA NEM LENNÉK ELÉRHETÕ VISSZAHÍVOM!
|