
|
Ár: 1 (~0 €)
Tisztelt vadásztársak,sporttársak,vadászkutyások ,most jött el az ideje annak hogy önökkel is tudassam a dolgot! Bizonyára sokan ismerik Máté Dávid barátunkat hisz itt a vadászaprónn is hirdeti hogy vizsla idomìtást vállal,ezel a bejegyzéssel szeretném felhívni önók figyelmet hogy ne vigyenek hozzá kutyát idomìttani mer minden bizonnyal ha nála marad a kutya akkor azt a gazdi biztosan nem látja viszont!!Már több kutyát is ellopott és ezt bizonyítani is tudjuk! akivel esetleg elõfordult ilyen dolog hogy ellopta a kutyáját kérem jelezze az alábbi email címen vilagigabor43[kukac]gmail.com vadász üdvözlettel Világi Gábor
|