
|
Ár: 0 (~0 €)
Tisztelt Vadásztársam! Kérem, szánjon rá 12-14 percet és segítsen a diplomadolgozatomban. Dolgozatom témája, "Miért nincs a magyar vadásznak vadászkutyája?". Kérem, hogy a linken található kérd?ívet töltse ki és küldje el. Segístégét el?re is köszönöm!
Vadászüdvözlet tel Farkas István
|