
|
Ár: 0 (~0 €)
Kérem aki tud segítsen! 3 éves Kislányom 2 hónapja ajándékba kapott egy Hannoveri véreb kiskutyát "Gróf"-ot. Sajnos 3 hete udvaron belül elütötte egy autó. Kislányom azóta keresi, és nem tudom neki elmondani, hogy már nincs meg. Nem érdekes a neme, és ha a hannoveri vérebre hasonlít, még az sem ha keverék. Barna szín? volt, a tipikus fekete jegyekkel. Nem kell törzskönyv sem, csak egy hasonló korú hasonló kiskutya. Nagyon köszönöm! 20-9-230-388
|