A vadász meséli a vadász cimboráknak:
- Képzeljétek, tegnap, amíg vadászni voltam veletek, valaki betört a lakásunkba!
- És, jelentős a kár?
- Igen, szegénynek eltört az állkapcsa, 3 foga kitört és leszakadt a bal heréje.
Döbbent csend....
Az asszony azt hitte a motoszkálásra, hogy nem vadászni voltam és részegen megyek haza!
.jpg)