Két vadász dicsekszik , kinek van jobb kutyája.
Vadász 1:
Az erdőben vettem észre , h otthon felejtettem a tölténytáras övemet. A kutyával megszagoltattam a puskacsövet és odaadtam a lakáskulcsot. A kutya 1 óra múlva hozta az övet .
Vadász 2:
Az semmi. Az asszonnyal kimentünk fürödni a folyóhoz. Ott vettük észre , h otthon maradt a bikini . A kutyával megszagoltattam az asszony pináját, odaadtam neki a kulcsot és a kutya 1 óra múlva odahúzta a szomszédot a faszánál fogva